Брюс Всемогутній

Брюс Всемогутній онлайн

Брюс Всемогутній

Назва: Брюс Всемогутній / Bruce Almighty
Рік: 2003
Жанр: Комедія
Режисер: Том Шедьяк
Актори: Джим Керрі, Дженніфер Еністон, Морґан Фрімен
Тривалість: 01:42:00

Короткий опис: У комедії «Брюс Всемогутній» актор Джим Керрі грає роль популярного телеведучого новин на ім’я Брюс.

Герой втратив мету в житті. Ніщо не приносить йому колишньої радості. Його репортажі цікавлять суспільство, проте не цікаві йому самому. Його навіть не цікавить власна дівчина Ґрейс, яка щиро його кохає, не зважаючи на всі його недоліки. Одним словом – чоловік перебуває у депресії. Окрім всього іншого, його несподівано звільняють з роботи.

У розпачі головний герой звертається до Бога, і той йому відповідає. Він пропонує репортерові відчути себе в ролі Всевишнього на один тиждень і оцінити наскільки покращиться світ під час його «правління». Запрошуємо дивитися Брюс Всемогутній онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Брюс Нолан – популярний і успішний репортер, який працює на телеканалі у Буффало. У нього гарна і кохана дівчина, гарна кар’єра, але песиміста все це зовсім не влаштовує. Він може в будь-якій бочці меду розгледіти навіть ложку дьогтю: то він невдоволений тематикою своїх репортажів, то не особливо цінує Ґрейс.

Одного разу репортер припускається помилки і втрачає роботу, після чого вимовляє особливо палку промову на адресу Бога, на якого особливо сильно розгнівався, і той являється перед ним. Виявляється Бог на вигляд є скромним працівником.

Бог має намір провчити Брюса, тому віддає йому свої божественні сили, заявивши, що за тиждень володіння ними Брюс може випробувати себе і подивитися, чи впорається краще. Спочатку новоспечена божество радіє своїм новим можливостям: він здатний отримати омріяну роботу, висміяти конкурента і навіть наблизити до Землі Місяць виключно заради романтичної атмосфери. Але керувати світом зовсім непросто, і дуже скоро головний герой відчує це сповна. Фільм Брюс Всемогутній онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Брюс Всемогутній (2003) онлайн українською


загрузка...