Брати з Ґрімзбі

Брати з Ґрімзбі онлайн українською дивитися/скачати постер

Брати з Ґрімзбі

Назва: Брати з Ґрімзбі / Grimsby
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Луї Летер’є
Актори: Саша Барон Коен, Пенелопа Крус, Марк Стронґ
Тривалість: 01:23:00

Короткий опис: Фільм «Брати з Грімсбі» – рекомендований до перегляду особам, які вже досягли шістнадцятирічного віку. Тому не дивно, що кінострічка повна чорного гумору та дешевих еротичних сцен.

Головний герой картини – спеціальний агент британського уряду, якому немає рівних у всьому світі. Він блискуче провертає найскладніші операції і завжди виходить сухим з ​​води, на нього покладають свої надії багато спецслужб світу. Він спритний, розумний і витривалий, його кар’єра складається блискуче, або складалася, до появи молодшого брата. Молодший брат – повна протилежність старшому. Він раз у раз влипає в неприємності, у нього багато жінок і друзів – футбольних хуліганів, він з радістю йде на поводу у своїх слабкостей, підставляючи старшого брата. Запрошуємо дивитися Брати з Грімзбі онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Норман досить дивний тип – у його віці вже пора мати сім’єю і постійне житлом, а він тільки й робить, що влазить в неприємності і попиває пиво, дивлячись на гру улюбленого футбольного клубу.

Себастьян – брат Нормана – його повна протилежність. У нього теж немає сім’ї, зате є набагато більш обгрунтоване виправдання – він секретний агент, який регулярно ризикує життям заради безпеки своєї держави. І в якийсь момент двом головним героям доведеться об’єднати свої зусилля, щоб покарати чергових лиходіїв, які замахнулися на світове панування.

Секретний агент і повний ідіот – не найкращий тандем, коли мова йде про порятунок планети. Чи зможуть врятувати світ брати, які терпіти не можуть один одного? Фільм Брати з Грімзбі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Брати з Грімсбі (2016) онлайн українською


загрузка...