Безсоромна мандрівка

Безсоромна мандрівка (2017) онлайн дивитися

Безсоромна мандрівка

Назва: Безсоромна мандрівка / Snatched
Рік: 2017
Жанр: Комедія
Режисер: Джонатан Левін
Актори: Емі Шумер, Ґолді Хоун
Тривалість: 01:31:00

Короткий опис: Головна героїня розходиться з черговим своїм хлопцем. Прикро те, що зовсім недавно вони збиралися разом поїхати в екзотичну подорож в Еквадор. Квитки вже куплені, а значить мандрівка ніяк не може зірватися. Умовити маму поїхати з нею разом було не складно. Дівчина швиденько зібрала речі.

Разом вони опиняються у самому серці Африки. Пригоди почалися несподівано. Ледве зійшовши з трапа літака, їх взяло в полон місцеве населення. Тубільці кровожерливі і не зрозуміло, чого саме вони хочуть від європейських туристів. Таке випробування або зблизить, або розсварить доньку і матір. Але перш за все жінкам потрібно вибратися з полону живими. Запрошуємо дивитися Безсоромна мандрівка онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Творці фільму дають можливість глядачам поринути в авантюрну комедію про матір і її дорослу доньку, які разом вирішують добре провести час, відпочити і повеселитися. Починається все з того, що Емілі, жінка, яка переступила за третій десяток, опиняється у непростому положенні в той момент, коли її кидає черговий хлопець. Вона вже звикла до розставань, але проблема в тому, що разом з ним вона планувала поїхати в подорож. І тепер потрібно терміново шукати людину, яка разом з нею вирушити в Еквадор.

Знайти таку людину непросто, тому Емілі звертається до своєї матері, сподіваючись, що та їй не відмовить. Незважаючи на те, що мати зі скепсисом ставиться до поїздки і проявляє неймовірну обережність до будь-яких подібних подорожей, вона дає свою згоду. Вирушивши в дорогу, Емілі смакує грандіозною мандрівкою. Але під час поїздки їх викрадають. Опинившись у заручниках у невідомих злочинців, вони змушені пройти перевірку на міцність взаємної поваги і розуміння. Фільм Безсоромна мандрівка онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Безсоромна мандрівка (2017) онлайн українською


загрузка...