Без відчуттів

Без відчуттів онлайн дивитися українською

Без відчуттів

Назва: Без відчуттів / Senseless
Рік: 1998
Жанр: Комедія
Режисер: Пенелопа Сфіріс
Актори: Марлон Вейнс, Меттью Ліллард
Тривалість: 01:33:00

Короткий опис: Фільм «Без відчуттів» розповідає про бідного американського студента, якого звуть Дерріл Візерспун. Він за гроші готовий працювати на будь-якій роботі: то він гід у музеї, то посудомийник, і навіть донор сперми, але всіх цих заробітків все-таки не вистачає, щоб оплатити його витрати. І ось, одного прекрасного дня він погоджується на маловідомий експеримент.

Після експерименту він несподівано розуміє, що стає володарем надприродних здібностей – його органи чуття неабияк загострюються. Усе б було просто чудово, якби раптово у препарату не почалися побічні ефекти – тепер навпаки Дерріл ледь щось відчуває. Одна з найяскравіших комедійних робіт режисерки Пенелопи Сфіріс, у якому прекрасно і гармонійно сплелися хороша режисура і відмінна гра акторів. Запрошуємо дивитися фільм Без відчуттів онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Знемагаючи від бідності американський студент Дерріл Візерспун змушений працювати відразу на чотирьох роботах, але навіть це не допомагає йому оплатити численні рахунки. Він водить екскурсії по коледжу, підробляє помічником у лабораторії, миє посуд і намагається вступити в місцеву хокейну команди, аби нарештіо розрахуватися зі своїм боргами, попутно мріючи отримати місце аналітика-стажиста в престижній фінансової компанії.

Влаштуватися у фірму для Деріла означає назавжди розпрощатися з бідністю, але потрапити туди досить непросто. Остаточно опустивши руки, він вирішує взяти участь за гроші у тестуванні тільки що розробленого «препарату 563», який загострює органи почуттів. Уже в перші дні після експерименту Дерріл починає помічати значні зміни в своєму організмі і незабаром, відчувши на власному досвіді всю чудодійну силу «зілля», вирішує збільшити звичну дозу вдвічі, і саме тоді починається все найсмішніше. Фільм Без відчуттів онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Без відчуттів (1998) онлайн дивитися українською


загрузка...