Байстрюки

Фільм Байстрюки (2017) онлайн дивитися українською

Байстрюки

Назва: Байстрюки / Father Figures
Рік: 2017
Жанр: Комедія
Режисер: Лоуренс Шер
Актори: Ед Гелмс, Оуен Вілсон, Дж.К. Сіммонс
Тривалість: 01:53:00

Короткий опис: Після того, як стає відомо про те, що в знаннях про їхню сімейну історію є великі прогалини, два брата розпочинають місію, яка повинна розставити всі крапки над «i». Гостросюжетна кінокомедія з Оуеном Вілсоном і Едом Гелмсом в головних ролях.

Хлопці все життя вірили, що їхній батько помер – так сказала їм мати. Як з’ясувалося, ексцентрична жінка вигадала цю історію, коли вони були маленькими. Просто у неї була бурхлива молодість і багато коханців, тому вона мало замислювалася над тим, від кого народила своїх синів. Дізнавшись про це, герої комедії вирушили на пошуки свого батька. Запрошуємо дивитися Байстрюки онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Два брата Пітер і Кайл, які є двояйцевими близнюками, усе життя були впевнені, що їхній батько помер від раку, коли вони були зовсім маленькими. Як виявилося, цю історію придумала їхня ексцентрична мати, яка потужно відривалася в 70-ті і встигла переспати з усіма знаменитостями, які тусувалися в культовому клубі «Студія 54». Їхній справжній біологічний батько живий і здоровий, але хто він? Брати негайно вирішують поїхати і відшукати його.Комедія стала режисерським дебютом оператора Лоуренса Шера. Головні ролі виконали зірки комедійного жанру Оуен Вілсон і Ед Гелмс. Компанію їм склали Дж.К. Сіммонс, Вінґ Реймс, Кетт Вільямс, Террі Бредшоу і Ґленн Клоуз. Фільм Байстрюки онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Байстрюки (2017) онлайн українською


загрузка...