Антураж

Антураж онлайн українською постер

Антураж

Назва: Антураж / Entourage
Рік: 2015
Жанр: Комедія
Режисер: Даг Еллін
Актори: Кевін Конноллі, Едріан Греньє, Кевін Діллон та ін.
Тривалість: 01:44:00

Короткий опис: Нерозлучні друзі втягнуті в історію зі зйомками багатомільйонного бойовика, але справи з ним йдуть не зовсім гладко. Вирішуючи проблеми і виплутуючись зі складних справ, хлопці раз у раз примудряються встрявати в комічні і безглузді ситуації. Глядачеві буде не тільки смішно, але й цікаво. Запрошуємо дивитися Антураж онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Глядачі знову зустрінуться з уже улюбленим юним актором Вінсентом Чейзом, який приїхали в Лос-Анджелес з метою стати справжньою зіркою. Тепер Вінсент і його найближчі товариші Черепаха, Джонні і Ерік знову починають діяти. У хлопців тепер більш серйозні амбіції, вони вже цілком знають собі ціну і мають намір домагатися поставлених цілей, незважаючи ні на що. Вони чудово розуміють, що пробитися в жорстокому і холодному голлівудському світі зможуть тільки діючи спільно, і в усьому підтримуючи один одного.

На них знову чекає зустріч з Арі Голдом, який спершу був супер агентом, а тепер очолює студію. Молоді актори вірять у свою чарівність, красу, харизматичність, вони не сумніваються в тому, що досягнуть успіху, проте все виявиться зовсім не так просто, як вони собі уявляли. Фільм Антураж онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Антураж (2015) онлайн українською


загрузка...