Американський пиріг 5

Американський пиріг 5 онлайн

Американський пиріг 5

Назва: Американський пиріг 5: Гола миля / American Pie Presents The Naked Mile
Рік: 2006
Жанр: Комедія
Режисер: Джо Нуссбаум
Актори: Джон Вайт, Стів Теллі
Тривалість: 01:38:00

Короткий опис: Молодіжна комедія «Американський пиріг 5: Гола миля» дасть змогу глядачам поринути в атмосферу відчайдушної юності, коли глобальні проблеми людства здаються сущими дрібницями на тлі шансу провести незабутньо веселий вікенд з друзями та, звичайно ж, подружками. Якщо у тебе досі немає подружки, а ти вже без п’яти хвилин випускник вищої школи, що б ти зробив?

Головний герой фільму Ерік Стіфлер, на власному прикладі покаже, як можна по-справжньому веселитися, змушуючи глядачів не раз плакати від сміху. Запрошуємо дивитися Американський пиріг 5 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
У сюжеті молодіжної комедії новий герой на ім’я Ерік Стіфлер париться через все ту ж саму вічну проблему для підлітка – випускний на носі, а він все ще незайманий. Ерік єдиний з сімейства Стіфлерів, хто в школі не зміг заробити репутацію крутого перця, а навпаки виглядає невдалим ботаном. Він лиш те і робить, що потрапляє у курйозні ситуації з оточуючими і з ріднею.

Однак, головний герой не падає духом, а наважується поїхати до старшого брата Двайта в коледж і попросити допомоги, адже Двайт відомий король сексу і вечірок. Старший брат просто так, тихо не вміє допомагати, а робить з цього ціле шоу. Він підбурює Еріка взяти участь у щорічному веселому забігу “Гола миля”, а після забігу на учасників чекає божевільна вечірка з морем алкоголю та оголених дівчат. Фільм Американський пиріг 5 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Американський пиріг 5 (2006) онлайн дивитись українською


загрузка...