Агенти А.Н.К.Л.

Агенти А.Н.К.Л. онлайн українською дивитися постер

Агенти А.Н.К.Л.

Назва: Агенти А.Н.К.Л. / The Man from U.N.C.L.E.
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Комедія
Режисер: Ґай Річі
Актори: Генрі Кавілл, Армії Хаммер, Алісія Вікандер, Елізабет Дебікі, Г’ю Ґрант та ін.
Тривалість: 01:56:00
Завантажити: .avi (1.97 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Дія фільму розгортається в 1963 рік, у самий розпал Холодної війни між СРСР і США. Злочинна організація, заснована колишніми нацистами, розробляє ядерну бомбу. Під загрозою опиняється все людство. У сформованих обставинах тільки взаємодія між агентами розвідки двох ворогуючих держав може допомогти вирішити складну ситуацію, що склалася.

З боку ЦРУ на завдання призначається молодий і амбітний Наполеон Соло, а з боку КДБ в гру вступає найперспективніший агент Ілля Курякін. Удвох вони повинні знайти можливість потрапити до лав злочинної організації і зруйнувати її підступні плани. Єдиною надією на успішність проникнення в ряди ворога стає молода дівчина, яка є донькою зниклого вченого з Німеччини. Запрошуємо дивитися Агенти А.Н.К.Л. онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Події пригодницького бойовика розвиваються на початку шістдесятих років, під час Холодної війни між США та Радянським союзом. Головні герої кінокартини – співробітник КДБ по імені Ілля Курякін і агент ЦРУ Наполеон Соло постійно змагалися між собою. Але прийшов час забути колишні образи і принципи, адже на кону знаходиться безпеку всього світу. Вони змушені відкласти на деякий час ворожнечу і об’єднатися в боротьбі з міжнародною злочинною організацією, яка намагається дестабілізувати і так дуже крихкий мир між двома великими країнами. Надійшла інформація про поширення злочинцями ядерної зброї.

Щоб запобігти всесвітній катастрофі, Соло і Курякін повинні відшукати викраденого німецького вченого. Єдина людина, яка може їм допомогти, це симпатична донька вченого. Чи зможуть кращі спецагенти двох ворогуючих країн врятувати світ від катастрофи? Фільм Агенти АНКЛ онлайн українською дивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Агенти А.Н.К.Л. (2015) онлайн українською

Скачати фільм Агенти АНКЛ українською торрент: .avi (1.97 GB, torrent, Ukr)


загрузка...