Агент Джонні Інгліш: Нова місія

Фільм Агент Джонні Інгліш: Нова місія (2018) онлайн дивитися українською

Агент Джонні Інгліш: Нова місія

Назва: Агент Джонні Інгліш: Нова місія / Johnny English Strikes Again
Рік: 2018
Жанр: Комедія
Режисер: Девід Керр
Актори: Роуен Аткінсон, Ольга Куриленко
Дата виходу (в Україні): 08.11.2018
Тривалість: 00:02:00

Опис: Шпигунський фільм «Агент Джонні Інгліш: Нова місія» розповідає про повернення найбільш недолугого і безглуздого спецагента Великобританії. Геній провалів і осічок втретє спробує врятувати світ від кримінальних злочинців, які пасують перед його наївністю, самовпевненістю і гумором.

За сюжетом розвідці Її Величності потрібна допомога. Усі агенти секретної служби вийшли з ладу. Ніхто поки не може виконати поставлене перед ними завдання. У країні шпигунський хаос. Єдиний, хто поки може хоч якимось чином змінити положення – це агент Джонні Інґліш. У розвідслужбах він перебував на лавці для запасних, якого тільки можна використовувати в рідкісних випадках. Цей агент далекий від ідеального шпигуна, тому про нього всі на деякий час забули. У нього схильність до красивих дівчат, при цьому він зразок класичного англійського стилю і вкрай не сучасний в плані комп’ютерних технологій.

Натомість його нестандартні методи так необхідні розвідці, оскільки саме він не зламається, коли решта стала легкою здобиччю. Поставлене перед ним завдання він виконає точно і підніме такий галас, що про Джонні всюди знову заговорять. Протистоятиме головний герой сексуальній злодійці у виконанні Ольги Куриленко. Класична шпигунська комедія чекає на глядачів. Фільм Агент Джонні Інгліш: Нова місія онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Агент Джонні Інгліш: Нова місія (2018) онлайн українською


загрузка...