А ось і вона

Фільм А ось і вона (2014) онлайн дивитися українською

А ось і вона

Назва: А ось і вона / And So It Goes
Рік: 2014
Жанр: Комедія, Мелодрама
Режисер: Роб Рейнер
Актори: Майкл Дуґлас, Даян Кітон
Тривалість: 01:34:00

Короткий опис: Сімейна комедія про те, що в шістдесят життя тільки починається. Успішний старий гівнюк, який уміє продавати будинки кому завгодно, вперше в житті не знає, що робити. Дорослий син на певний час підкидає йому чарівну внучку, і щоб хоч якось порозумітися з дівчинкою, людина, якого небезпідставно ненавидить вся округа, вимушений вчитися обирати плюшевих ведмедів, не виражатися в присутності дітей і взагалі намагатися бути хорошим прикладом. У цьому йому допомагає симпатична літня сусідка. Запрошуємо дивитися А ось і вона онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Орен Літл – кращий ріелтор у всій Америці. Зовні він галантний, мудрий і симпатичний, але в дійсності – жадібний і егоїстичний. Він досвідчений продавець з чітким кредо – ціна товару обумовлюється можливостями покупця, а це значить, що Орен готовий здерти з клієнта максимальну суму, навіть якщо вона не є вдалою. І таке ставлення у Орена до всього в житті – до роботи, друзіві навіть кохання.

Не дивно, що оточуючі його не люблять і вважають божевільним. Але одного разу в житті Орена з’являється людина, яка змінює його поведінку і змушує відмовитися від усталених принципів. Це відбувається, коли Орен знайомиться зі своєю десятирічної онукою, яка дивиться на світ дитячим і щасливим поглядом. Вона любить малиновий колір і не вміє заощаджувати гроші, тому що не розуміє сенсу в жадібності. Тобто дівчинка є повною протилежністю свого дідуся. І коли складається так, що близько місяця дитині доведеться жити у егоїстичного старигана, починається справжня війна двох світоглядів. Питання тільки один: хто виграє? Фільм А ось і вона онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

А ось і вона (2014) онлайн дивитися


загрузка...