8 кращих побачень

8 кращих побачень онлайн українською дивитися/скачати постер

8 кращих побачень

Назва: 8 кращих побачень / 8 лучших свиданий
Рік: 2016
Жанр: Комедія, Мелодрама
Режисер: Марюс Вайсберг
Актори: Володимир Зеленський, Віра Брєжнєва
Тривалість: 01:38:00

Короткий опис: Комедія «8 кращих побачень» – історія про любов, про сім’ю, про життя, яку будуть розповідати Володмир Зеленський та Віра Брєжнєва.

У родині Соколових все дуже добре: чарівні дітки, великий будинок, злагода у стосунках і в житті загалом. Але голова сім’ї Нікіта одного разу з жахом дізнається, що невиліковно хворий і жити йому залишилося не більше двох місяців. Щоб сім’я не залишилася без чоловічого плеча, головний герой вирішує знайти собі заміну, вважаючи, що красень Ілля, колишній офіцер, а нині рятувальник МЧС, ідеально для цього підійде. Починається процес впровадження Іллі в сім’ю Нікіти. Запрошуємо дивитися кіно 8 кращих побачень онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У житті головного героя Нікіти все благополучно. Молодий чоловік володіє цілком успішною ветеринарною клінікою, у нього прекрасна сім’я. Але одного дня йому ставлять діагноз невиліковної хвороби, і тепер йому залишається жити лічені місяці. Насправді ж медики просто наплутали з документацією, але Нікіта про це навіть і не здогадується. Чоловік вважає, що необхідно якомога швидше підшукати людину, яка в подальшому подбає про його дружину і дітей.

Таким чином після попереднього кастингу в будинку, де Нікіта живе разом з дружиною і дітьми, з’являється Ілля, пожежний за професією, надійний і солідний чоловік без усіляких поганих звичок. Однак незабаром з’ясовується правда про його начебто. Але в той же час усі дорогі для чоловіка люди і навіть тварини в клініці вже полюбили чудового Іллю. Тепер Нікіті доведеться знову повернути собі прихильність оточуючих, а для цього необхідно довести свою перевагу над суперником. Фільм 8 кращих побачень онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

8 кращих побачень (2016) онлайн дивитися


загрузка...