10 причин моєї ненависті

10 причин моєї ненависті постер

10 причин моєї ненависті

Назва: 10 причин моєї ненависті / 10 Things I Hate about You
Рік: 1999
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Джил Джангер
Актори: Хіт Леджер, Джулія Стайлс, Джозеф Гордон-Левітт та ін.
Тривалість: 01:33:00

Короткий опис: Американська молодіжна кінокомедія. Сюжет фільму частково запозичено з творів «Приборкання норовливої​​» та «Ромео і Джульєтта» великого драматурга Вільяма Шекспіра. Строгий батько переживає за долю двох своїх дочок, украй протилежних за вдачею. Старша Кет – затята чоловіконенависниця, любить самотність і усамітнення. Молодша ж, красуня Б”янка, дівчина товариська, користується інтересом у хлопців в школі. Щоб привести сестер в «стан рівноваги», батько ставить умову – Б’янка зможе піти на побачення тільки в тому випадку, якщо і Кет піде на побачення. Запрошуємо дивитися 10 причин моєї ненависті онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Волтер Стретфорд – батько двох підростаючих дочок, який за службовим обов’язком встиг надивитися на вагітних підлітків і готовий на все, щоб не допустити подібного у власному будинку. Якщо старша дочка, вічно всім незадоволена Кетрін, не відчувала жодного бажання ходити на побачення, то за молодшою ​​дочкою, Б’янкою, на думку батька, потрібний пильний нагляд.

Стурбований батько дійшов геніального рішення своєї проблеми: треба всього-на-всього дозволяти Б’янці все, що робить Кетрін, і якщо у старшої сестри немає ні бойфренда, ні бажання йти на вечірку, значить, і у молодшої їх бути не повинно. Дізнавшись про таке рішення, закоханий в Б’янку Кемерон вирішує взяти все в свої руки і знайти для Кетрін молодика з твердим характером, який не побоїться звернути увагу саркастичної Кетрін, оплатити його послуги і чекати результату. Вибір Кемерона упав на Патріка – шкільного хулігана, який, недовго думаючи, погодився на роботу і почав упадати за Кетрін в своєму власному унікальному стилі. Фільм 10 причин моєї ненависті українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

10 причин моєї ненависті (1999) онлайн українською


загрузка...