Вогнем і мечем

Вогнем і мечем онлайн

Вогнем і мечем

Назва: Вогнем і мечем / Ogniem i mieczem
Рік: 1999
Жанр: Історичний, Драма
Режисер: Єжи Гоффман
Актори: Ізабелла Скорупко, Міхал Жебровські, Алєксандр Домоґаров, Богдан Ступка, Руслана Писанка
Тривалість: 02:55:00

Короткий опис: Фільм «Вогнем і мечем» – історичний драма, екранізація однойменного твору польського письменника Генрика Сенкевича. Дія драми відбувається на українських землях під час повстання під проводом Богдана Хмельницького проти польської шляхти.

Польський шляхтич Ян Скшетульський, повертаючись із Криму, рятує життя одній людині. Тоді Ян не знав, що врятував свого майбутнього ворога Богдана Хмельницького. Кілька днів по тому, Скшетульський знайомиться з Геленою, але вона вже заручена з козацьким отаманом Богуном. Ян вирішує вирушити на Січ, щоб відмовити отамана одружитися на Гелені. Дорогою його загін розбивають, а сам він потрапляє у полон. Тим часом Хмельницький піднімає козаків на бунт. Запрошуємо дивитися Вогнем і мечем онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дія історичного, драматичного фільму розгортається в XVII столітті на території Речі Посполитої. Повертаючись в рідні краї з Криму, загін польського шляхтича Яна Скшетульського рятує життя полковнику і гетьману Війська Запорозького Богдана Хмельницького, на якого напала банда невідомих. Сам Хмельницький знаходиться в розшуку, бо має при собі секретні королівські листи. На шляху додому Скшетульський знайомиться з вдовою князя Курцевича і її племінницею Геленою. За надану допомогу княгиня пропонує мандрівникам нічліг у своєму будинку.

Ян закохується в прекрасну Гелену, вона взаємністю, але в недалекому майбутньому повинна вийти заміж за козацького підполковника Богуна. У цей же час, прибувши на Січ, Богдан Хмельницький підіймає бунт серед козаків і виступає з армією союзника татарина Туган-Бея проти польських шляхтичів. На тлі жорстокої війни два люблячих серця намагаються зберегти свої почуття, пережити всі труднощі і пройти через всі перешкоди. Фільм Вогнем і мечем онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі. До уваги глядачів також повна версія, телевізійна, стрічки, яка має на 25 хвилин довший хронометраж за театральну.

1 2 3
 

Вогнем і мечем (1999) онлайн українською


загрузка...