Темні часи

Фільм Темні часи (2017) онлайн дивитися українською

Темні часи

Назва: Темні часи / Darkest Hour
Рік: 2017
Жанр: Історичний, Драма
Режисер: Джо Райт
Актори: Ґері Олдмен, Лілі Джеймз
Тривалість: 02:05:00

Опис: Фільм «Темні часи» – британська історична драма, знятий режисером Джо Райтом, розповідає про самий початок Другої Світової війни, і про той хаос, що відбувається на Даунінґ Стріт. По Європі починають поширюватися не тільки ідеї фашизму та нацизму, а й гітлерівські війська. Саме в період початку протистояння з нацистською Німеччиною відбувається зміна прем’єр-міністра в Великобританії.

Вибір приймача для Невілла Чемберлена став непростим завданням. Біля керма потрібно було поставити людину, здатну на рішучі дії. Черчилль виглядав суперечливою особистістю через свою репутацію. Він славився завзятістю, що межує з упертістю, невмінням слухати чужу думку і взагалі безглуздим характером. Однак саме його кандидатура здавалася більш придатною, враховуючи нинішній стан справ.

Частина політиків хотіла вести переговори з Гітлером і піти його армії на поступки. Черчилль же виступав категорично проти таких кроків і налаштовував народ на боротьбу та терпіння, щоб не втратити країну і свободу. Його постать зробила неймовірний вплив на ситуацію тих років і багато в чому визначила хід історії. Фільм Темні часи онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Темні часи (2017) онлайн українською


загрузка...