Страчені світанки

Фільм Страчені світанки онлайн дивитися

Страчені світанки

Назва: Страчені світанки
Рік: 1995
Жанр: Історичний, Драма
Режисер: Григорій Кохан
Актори: Сергій Романюк, Георгій Морозюк, Анастасія Сердюк
Тривалість: 01:30:00

Опис: Історична драма «Страчені світанки» розповідає про героїчну сторінку в українській історії – боротьбу УПА проти совіцької влади після Другої світової війни. Дія відбувається в українському селі. Людей ставили перед вибором – насильницька колективізація або примусова висилка на Колиму. Таким чином влада боролася з непокірними і неугодними. Будуючи Україну радянську і прикриваючись завданням згори, НКВСівці встановлювали свої закони і порядки, яким намагалася протистояти група людей, яка називає себе бандерівцями.

Як би не хотіли місцеві жителі існувати в світі, але вони все одно потрапили в лещата між партизанськими загонами і новою владою. Будь-яка допомога націоналістам-патріотам жорстоко каралася – арештами, конфіскацією майна, а то і вбивством.

Стрічка знята на підставі історичних документів, що так довго лежали під сімома печатками. Щоб не говорили завзяті послідовники радянської ідеології, що б їм не розповідали радянські підручники, як би не заперечували геноцид українського народу, але такі факти мали місце бути. Це цілий період боротьби в долі України за свою державу і культуру. Фільм Страчені світанки онлайн дивитися на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Страчені світанки (1995) онлайн дивитись


загрузка...