Гетьман

Гетьман онлайн українською дивитися постер

Гетьман

Назва: Гетьман
Рік: 2015
Жанр: Драма, Історичний
Режисер: Валерій Ямбурський
Актори: Костянтин Лінартович, Фатіма Горбенко, Сергій Калантай та ін.
Тривалість: 02:00:00 + 4 с. x 45 хв.

Короткий опис: Український фільм «Гетьман» розповідає про непросту долю великого Богдана Хмельницького, який підняв всенародне повстання.

Основна увага у кінострічці приділена не політичним або військовим аспектам життя Хмельницького, а любов гетьмана до молодої полячки Гелени. Запрошуємо дивитися фільм Гетьман онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Кінострічка відкриває перед глядачами сторінки непростої долі однієї з найбільш вагомих і в той же час суперечливих постатей в історії України гетьмана Богдана-Зиновія Хмельницького. Перед нами глибока, лірична та патріотична стрічка: тут є і Україна, і війна, і жінка.

Основна сюжетна лінія вперше описує не Хмельницького – гетьмана і полководця, а відкриває завісу над його особистим життям, непростими відносинами з коханою жінкою. Божевільна, пристрасна любов, недовіра, зрада – через усі ці муки і драматичні переживання проходить головний герой.

Сценарій заснований на історичних фактах, а роботу над кінороманом Віктор Веретенников вів довгих 10 років. І подібно до того, як Богдан Хмельницький свого часу зміг об’єднати Україну, ця кінострічка спробує пробудити все найкраще в українцях і посприяти нашій національній єдності. Фільм Гетьман онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Фільм Гетьман (2015) онлайн дивитися

DVD-версія


ТВ-версія
загрузка...