Воно

Фільм Воно (2017) онлайн українською дивитися

Воно

Назва: Воно / It
Рік: 2017
Жанр: Жахи
Режисер: Андрес Мускетті
Актори: Білл Скарсгард, Фінн Вулфард, Хав’єр Ботет
Тривалість: 02:15:00

Короткий опис: Фільм «Воно» (2017) – ремейк відомої екранізації за романом Стівена Кінґа. Містечко Деррі виглядає найтиповішим, скромним і тихим місцем. Але воно має одну відмінну рису – люди тут пропадають у шість разів частіше, ніж в будь-якому іншому американському містечку. І це мова лише про дорослих, а зникнення дітей у Деррі взагалі вже стало буденністю.

Кілька шкільних друзів побачивши мигцем загадкове створення, що ховається в темряві, вирішили розпочати розслідування. Незабаром вони дізналися, що за зникненнями в цьому містечку стоїть злісний клоун, що живе в каналізації. Зіткнення з ним може коштувати друзям життя, але залишати все як є, вони не мають наміру. Запрошуємо дивитися фільм Воно онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Щось страшне і таємниче давно живе в місцевості, де тепер розташоване містечко Деррі. Воно саме зло і трансформується у найрізноманітніші форми. На даний момент це виплодок зла прийняло образ вічно усміхненого клоуна. У нього завжди є при собі зв’язка повітряних різнокольорових кульок.

Зовсім маленький хлопчик Джорджі Денборо якось побачив смішного чоловічка-клоуна, який впав на дно канави. Він запропонував хлопчикові взяти одну з кульок, після чого Джорджі більше ніхто ніколи не бачив. Його братові Біллу виповнилося всього 11 років. Він здогадався, що викрадає усіх.

Білл зібрав навколо себе знайомих друзів. Це шість хлопчиків і одна дівчинка. Хлопці не особливо популярні в школі, тому вони назвали себе «Клуб невдах». Незважаючи на те, що їх вважають ізгоями, вони дуже хоробрі. Для того щоб знайти клоуна, хлопці не побоялися спуститися в підземні тунелі, які прокладені під містечком. Але, на жаль, знайти цього монстра їм не вдалося. Минуло 25 років. Цей жахливий клоун знову викрав і вбив дитину. Тепер вони знову підуть його шукати. Фільм Воно онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Воно (2017) онлайн українською дивитися


загрузка...