Спліт

Фільм Спліт онлайн українською

Спліт

Назва: Спліт / Split
Рік: 2016
Жанр: Жахи, Трилер
Режисер: М. Найт Ш’ямалан
Актори: Джеймс МакЕвой
Тривалість: 01:57:00

Короткий опис: Психологічний трилер, за сюжетом якого три дівчинки-підлітка опиняються у владі психопата Кевіна, який їх викрав. У його свідомості уживаються 23 людини, і між ними немає згоди з приводу того, що робити з полонянками.

Головний герой фільму «Спліт» страждає синдромом множинної особистості, з легкістю перемикаючись з однієї на іншу. У той час, як він утримує дівчат у полоні, у його свідомості розгорається війна між його численними «я», межі між якими починають стиратися. Від хлопчика до жінки – свідомість Кевіна раз у раз видає новий образ. Але час іде, і найстрашніша особистість під назвою «Звір» поступово виходить назовні. Запрошуємо дивитися Спліт онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Кевін (Джеймс МакЕвой) – нічим не примітний на вигляд юнак. Однак усередині його тіла живуть 23 абсолютно не схожих один на одного особистості. Одна з них змушує його викрасти трьох дівчаток підліткового віку. Перебуваючи в полоні і намагаючись упоратися зі страхом, дівчатка починають зустрічатися з усіма особистостями Кевіна, кожна з яких має свої власні непередбачувані характеристики: від маленького хлопчика до витонченої жінки. Але справжній кошмар починається, коли несподівано пробуджується 24-а і остання особистість Кевіна – «Звір» – людиноподібна кровожерлива істота.

Після низки провальних релізів, які в пух і прах були розгромлені критиками і негативно зустріті глядачами, режисер і сценарист М. Найт Ш’ямалан випустив добре сприйнятий комедійний фільм жахів «Візит». Новий психологічний трилер, який вийшов в український кінопрокат 2017-го року, може закріпити успіх опального індуса і повернути йому звання одного з найбільш самобутніх і новаторських кіномитців. Фільм Спліт онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Спліт (2016) онлайн дивитися українською


загрузка...