Пила 8

Фільм Пила 8 (2017) онлайн українською дивитися

Пила 8

Назва: Пила 8 / Jigsaw
Рік: 2017
Жанр: Жахи, Трилер
Режисер: Майкл Спіріґ, Пітер Спіріґ
Актори: Тобін Белл, Лора Вандервурт
Тривалість: 01:32:00

Короткий опис: Фільм «Пила 8» – є продовженням популярної франшизи про Джон Крамера, який постійно прагне навчити людей по-справжньому цінувати свої життя шляхом найстрашніших випробувань. Він розставляє жертвам хитромудрі, безжальні пастки, нерідко з них можна вибратися, тільки втративши будь-яку частини тіла. Одержимий своїми ідеями Джон найчастіше спілкується з жертвами тільки за допомогою ляльки на ім’я Біллі, свято дотримуючись встановлених їм для себе правил.

Детективу Марку Гофману все ж вдалося вижити і вислизнути з пастки, тепер єдиним сенсом його життя стає помста. Він буде намагатися досягти своєї мети, чого б це йому не коштувало, тепер він не збирається зупинятися ні перед чим. Запрошуємо дивитися фільм Пила 8 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
З одного боку, Джона Крамера вважають маніяком, чиї жертви, як правило, вмирали під час неймовірно жорстоких, кривавих випробувань. Усі ці люди, у будь-якому випадку, були або розірвані на частини, або розчинені в кислоті, або ж заморожені на смерть. А іноді навіть були перетворені в людський фарш. Все це божевілля наводило жах на людей. Кожна жорстока розправа, проводилася за допомогою різних хитромудрих винаходів, придуманих Крамером. З іншого боку, Джон організовував свої «ігрища» для того, щоб піднести безцінний урок своїм жертвам, а саме, наскільки дороге людське життя.

Але ось, після 10-ка років після смерті Джона, звіряча розправа над людьми знову заполонила поліцейські зведення. З’явився наступник знаменитого вбивці. Але новоявлений «учень» став більш витончено розправлятися з нещасними, використовуючи нові методи, нові технічні пристосування, а також, нові принципи цієї жорстокої роботи. Починається нове розслідування, у рамках якого правоохоронці безуспішно намагаються виявити маніяка. Поліція робить лише один висновок з усього, що сталося – той, хто прийшов на місце Крамера, був добре знайомий з його роботою і знав всі подробиці сталася раніше вбивств. Фільм Пила 8 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Пила 8 (2017) онлайн українською


загрузка...