Пришестя диявола

Пришестя диявола (2014) онлайн дивитися українською

Пришестя диявола

Назва: Пришестя диявола / Devil’s Due
Рік: 2014
Жанр: Жахи
Режисер: Меттью Беттінеллі, Тайлер Джіллетт
Актори: Еллісон Міллер, Зак Гілфорд, Сем Андерсон
Тривалість: 01:29:00

Опис: «Пришестя Диявола» – фільм жахів, що розповідає про спробу антихриста проникнути в наш світ. Саманта і Зак Макколл, відсвяткувавши весілля, вирушають в медовий місяць. Після повернення, вони повідомляють рідним прекрасні новини – у родині очікується поповнення.

Подружжя починають купувати речі для малюка, облаштовувати дитячу. Саманта відвідує лікаря і курси для майбутніх мам, там її вчать правильно дихати і готують до змін, які зазнає її тіло. Але до того, що буде відбуватися далі, підготуватися було неможливо.

Біля будинку Макколл бачать дивних людей. Більшість із них просто стоять і дивляться на їхнє житло. Однак деякі приносять тварин і здійснюють обряди жертвоприношення. На дверях з’являються знаки невідомого походження. Але найдивнішим є поведінка самої Саманти: часом вона стає агресивною, у неї виникає феноменальна сила, а своїх перепадів і зривів жінка часто не пам’ятає. Намагаючись знайти відповіді, подружжя звертаються до священиків і шаманів. Всі вони вторять одне: в утробі Саманти росте зло. Зло, яке зупинити неможливо. Фільм Пришестя диявола онлайн українською дивитися на сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Пришестя диявола (2014) онлайн українською


загрузка...