Правда або дія

Фільм Правда або дія (2018) онлайн дивитися українською

Правда або дія

Назва: Правда або дія / Truth or Dare
Рік: 2018
Жанр: Жахи
Режисер: Джефф Водлоу
Актори: Люсі Гейл, Тайлер Поузі
Тривалість: 01:41:00

Опис: Фільм «Правда або дія» – американський молодіжний жахастик виробництва легендарної студії “Blumhouse Productions”. Режисером горора виступив Джефф Водлоу («Пипець 2», «Ніколи не здавайся»).

Група друзів-студентів збирається відзначити успішне завершення сесії, поїхавши на відпочинок у заміський особняк до Мексики. Друзі вирішують розважити себе цілком невинною інтерактивною грою, у якій перед учасниками ставиться простий вибір – сказати правду або виконати бажання того, хто питає. Один із учасників зізнається, що затягнув сюди усю компанію, щоб гра убила їх. Звісно ніхто не сприймає сказане всерйоз.

Однак незабаром, по поверненню додому, гра дає про себе знати справжнім кошмаром: якщо хтось із них скаже неправду або не виконає необхідну дію, то гра жорстоко покарає його. Друзі стають заручниками кривавих потойбічних сил, і тепер не вони грають у гру, а вона грає з ними. Почалася гра на виживання. Чи зможе молодь зрозуміти, як можна перемогти? Фільм Правда або дія онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Правда або дія (2018) онлайн українською


загрузка...