Нові мутанти

Фільм Нові мутанти (2019) онлайн дивитися українською

Нові мутанти

Назва: Нові мутанти / The New Mutants
Рік: 2019
Жанр: Жахи, Фантастика, Супергерої
Режисер: Джош Бун
Актори: Аня Тейлор-Джой, Мейсі Вільямс, Антоніо Бандерас
Дата виходу (в Україні): 01.08.2019
Тривалість: 00:02:00

Опис: Фантастичний фільм «Нові мутанти» повертає на екрани Людей Ікс. Цього разу на глядачів чекає нова генерація ще не знайомих мутантів. А сама стрічка за жанром еволюціонувала від фантастичного супергеройського екшену до молодіжного горору.

В альтернативному всесвіту “Marvel” живуть звичайні люди і мутанти. Між ними є багато протиріч, які є причиною різних конфліктів. Мутанти або ж Люди Ікс володіють різними суперздібностями. Деякі з них захищають землю від породжень сил темряви. На зміну старим героям часто приходять нові.

На одній із секретних баз знаходиться група молодих мутантів. За ними доглядає доктор Сесілія Рейес. Даніела Мунстар (Міраж) може створити будь-яку ілюзію. Бобі Дакоста (Сан Спот) – це юнак, здатний отримати заряд від сонячного світла. Рейн Сінклер (Вовчиця) вміє перетворюватися на сильного непереможного звіра. Сем Гатрі пересувається з неймовірною швидкістю. Уляна Распутіна (Меджік) дуже спритна і здатна пізнати будь-яку науку. Її брат відомий серед мутантів як Колос.

На цю базу часто приїжджає наставниця Шторм, яка навчає дітей правильно володіти своїми неймовірними здібностями. На базі царює жорстка дисципліна, яка не всім подобається. Незабаром групі мутантів доведеться битися з темною силою, здатною знищити все живе. Фільм Нові мутанти онлайн дивитися українською в хорошій якості HD 1080p 720p на КіноНаХаті.

 

Фільм Нові мутанти (2019) онлайн українською


загрузка...