Дзвінки

Дзвінки онлайн українською

Дзвінки

Назва: Дзвінки / Rings
Рік: 2017
Жанр: Жахи
Режисер: Ф. Хав’єр Ґутьєррес
Актори: Лаура Віґінс, Еймі Тіґарден
Тривалість: 01:42:00

Короткий опис: Фільм «Дзвінки» (2017) – продовження подій, про які розповідали стрічки «Дзвінок» (2002) і «Дзвінок 2» (2005).

Захоплення найрізноманітнішими містичними субкультурами, незабаром призводить молодого хлопця Холта до незвичайної відеокасети, після перегляду якої всі люди раптово помирають. Через болісні сім днів, кожен з тих, хто проглянув прокляту касету гине. Вирішивши розібратися у цьому, молодий шукач пригод вирушає на пошуки таємничої касети. Хлопець впевнений, що вся історія – всього лише міф, щоб налякати людей, які ведуться на таку нісенітницю. Натомість у дівчини ризикованого Холта зовсім інша думка про цю історію.

На відміну від нього, вона впевнена, що касета – реальна причина смерті всіх тих людей, які подивилися її. І той факт, що незабаром її кохана людина може опинитися серед них, ніяк її не радує. Дівчина вирішує взяти удар на себе, щоб врятувати коханого від болісної смерті. Запрошуємо дивитися фільм Дзвінки онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Минуло 13 років, але спогади про жахливі події ще живі, перетворившись у моторошну міську легенду. Чимало людей хоче дізнатися таємницю зловісної касети, після перегляду якої кожному судилося померти через сім днів. Чимало готові ризикнути.Одним з таких сміливців виявляється молодий хлопець Холт, який захоплено займається дослідженням ситуації, що склалася навколо загадкової касети. Одержимість Холта смертоносним записом викликає занепокоєння у його дівчини Джулії, яка впевнена, що їм обом загрожує небезпека, якщо Холт не залишить спроби докопатися до істини. Але коли стає занадто пізно, вона жертвує собою заради порятунку коханого і робить страхітливе відкриття: всередині кошмарного фільму є ще один, якого ніхто ніколи не бачив.

Нова глава культової горор-франшизи. Мстивий привид повертається у довгоочікуваному сиквелі ремейка японського фільму жахів, який став справжнім кіно феноменом у себе на батьківщині. Через 13 років історія продовжиться, щоб розкрити невідомі страшні подробиці з життя Самари, а значить попереду нові жертви і нові жахи. Фільм Дзвінки онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Дзвінки (2017) онлайн дивитись


загрузка...