Чужий: Заповіт

Фільм Чужий: Заповіт (2017) онлайн дивитися українською

Чужий: Заповіт

Назва: Чужий: Заповіт / Alien: Covenant
Рік: 2017
Жанр: Жахи, Фантастика, Трилер
Режисер: Рідлі Скотт
Актори: Майкл Фассбендер, Джеймс Франко, Нумі Рапас, Ґай Пірс
Тривалість: 02:02:00

Короткий опис: Фільм «Чужий: Заповіт» повертає глядачів у світ персонажів однойменної франшизи, сиквел фантастичного трилеру «Прометей». Команда корабля «Заповіт» потрапляє у віддалену частину галактики біля самих її кордонів, і виявляє там загадковий об’єкт. Люди думають, що це недосліджений «Рай», і готують висадку.

Екіпаж має намір ретельно оглянути знахідку, не підозрюючи, наскільки всі вони помиляються. Правда виявляється лиховісною – насправді на них чекає зустріч з темним і дуже небезпечним світом, де мешкає тільки андроїд Девід. Цей робот – єдиний, кому вдалося вижити у фатальний експедиції, здійснена «Прометеєм». Запрошуємо дивитися Чужий: Заповіт онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
З усієї команди «Прометея» вижити вдалося лише двом – Елізабет і андроїду Девіду (Майкл Фассбендер). Вони покинули кошмарне місце і полетіли на кораблі інопланетян. У новому фільмі мова вже піде про історію екіпажу корабля «Заповіт», що знаходиться на далекому рубежі галактики. Команда виявляє планету, яка, як вони думають, є тим самим незвіданим «Раєм». Але на ділі це виявляється темним і небезпечним світом з єдиним мешканцем – Девідом. Там вони мають намір дізнатися правду про походження раси людей. Але, як це часто буває, назва не завжди в повній мірі відображає суть, так сталося і цього разу. Можливо це не рай, а справжнісіньке приховане пекло.

Рідлі Скотт виступив режисером науково-фантастичної стрічки, яка є непрямим продовженням попередньої частини франшизи «Прометей» і другою частиною приквела серії фільмів про чужих, а загалом шостою стрічкою у всесвіті Чужих. Картина обіцяє бути в дусі минулої стрічки, але з класичними сценами з «чужого», що не залишить байдужим ні давніх фанатів франшизи, ні новачків. Фільм Чужий: Заповіт онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Чужий: Заповіт (2017) онлайн дивитись українською


загрузка...