Будинок воскових фігур

Фільм Будинок воскових фігур (2005) онлайн дивитися українською

Будинок воскових фігур

Назва: Будинок воскових фігур / House of Wax
Рік: 2005
Жанр: Жахи
Режисер: Жауме Кольєт-Серра
Актори: Еліша Кетберт, Чад Майкл Мюррей, Брайан Ван Голт, Періс Хілтон
Тривалість: 01:53:00

Опис: У центрі сюжету фільму жахів «Будинок воскових фігур» компанія молоді поспішає на футбольний матч, який проводиться в іншому місті. Але потрапити на матч головним героям не судилося. Автомобіль, на якому їхала компанія, ламається недалеко від невеликого містечка Емброуз і молодь змушена шукати допомоги у місцевих жителів тихого містечка.

Однак, прибувши в місто, вони виявляють пустельні вулиці і відсутність людей як таких, але це за законами жахастику, не насторожує мандрівників. Блукаючи містом у пошуках хоч однієї живої душі, герої знаходять унікальний особняк – будинок воскових фігур, який є головною визначною пам’яткою містечка.

Інтерес спонукає компанію відвідати цей будинок, у якому вони знаходять безліч воскових експонатів, починаючи від стін будинку і предметів інтер’єру, покритих воском, закінчуючи практично реалістичними фігурами людей. Жах охопив усіх, коли стало ясно, що фігури людей це справжні трупи, оброблені воском, а господар будинку збирає свою унікальну колекцію заблукалих мандрівників. Фільм Будинок воскових фігур онлайн дивитися українською на сайті КіноНаХаті.

1 2 3
 

Будинок воскових фігур (2005) онлайн українською


загрузка...