Анабель 2: Створення

Фільм Анабель 2: Створення (2017) онлайн українською дивитися

Анабель 2: Створення

Назва: Анабель 2: Створення / Annabelle: Creation
Рік: 2017
Жанр: Жахи
Режисер: Девід Ф. Сандберґ
Актори: Ентоні ЛаПалья, Самара Лі
Тривалість: 01:50:00

Опис: Сюжет фільму «Анабель 2: Створення» розповідає про подружжя Муллінс, Джона і Мію, які недавно втратили свою улюблену доньку. Залишилася тільки лялька Анабель, до якої нещасна дівчинка була сильно прив’язана. Батьки навіть не підозрювали, що в цю іграшку вселився злий демонічний дух. Він то і став причиною загибелі дівчинки.

Через деякий час Муллінси запросили з сирітського притулку маленьких дівчаток, яких супроводжувала їхня наставниця-черниця сестра Шарлотта. Джон і Міа хотіли дітям тільки хорошого, адже їм так важко після смерті дочки. Як тільки сирітки з’явилися в будинку, демон зла знову прокинувся і почав свою страшну гру. На початку лялька сильно лякає маленьких дівчаток, видаючи всякі незрозумілі звуки. Діти злякалися і на наступний ранок все розповіли Шарлотті.

Монахиня поставилася до цього серйозно, адже вона пам’ятала про жахливу історію, яка сталася в цьому будинку кілька років тому. Шарлотта запросила офіцера поліції Фуллера, але той нічим допомогти не зміг. Жахлива лялька вирішила, що пора почати вбивати. Чи зможе наставниця уберегти своїх вихованок. Фільм Анабель 2: Створення онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Анабель 2: Створення (2017) онлайн українською


загрузка...