«Веселі» канікули

Фільм Веселі канікули (2012) онлайн дивитися українською

«Веселі» канікули

Назва: «Веселі» канікули / Get the Gringo
Рік: 2019
Жанр: Бойовик
Режисер: Адріан Ґрюнберґ
Актори: Мел Ґібсон, Пітер Стормар
Тривалість: 01:36:00

Опис: Фільм «Веселі канікули» розповідає історію грабіжника-американця, який волею випадку опинився в мексиканській в’язниці. Ґрінґо, саме таке прізвисько у головного героя, давно і успішно займається розбоєм. Такий собі досвідчений вовк-одинак, якому все по зубам у кримінальному світі. Та навіть таких, виявляється, можна впіймати і посадити.

Тепер злодієві доведеться відбувати покарання в одній з найжорстокіших і небезпечних в’язниць Мексики. Тут не просто вижити навіть людині, адже фактично у в’язниці діють закони джунглів. Кожен другий тут – наркоман, а кожен третій готовий увігнати ніж у спину. Нікому не можна вірити. Ситуація ускладнюється тим, що Ґрінґо встиг насолити банді місцевих мафіозі, які нічого просто так не прощають. На їхню думку, будь-яку образу потрібно змивати кров’ю.

Можливо, досвідчений злодій так ніколи і не дізнався б, що таке справжнє життя, якби несподівано не познайомився з не по рокам мудрою дитиною і його мамою. Несподівано саме цей хлопчик став справжнім наставником для дорослого чоловіка. Чим же закінчиться новий духовний шлях головного героя і чи є світло в кінці тунелю? Фільм Веселі канікули онлайн дивитися українською в хорошій якості HD 1080p, 720p на КіноНаХаті.

 

Веселі канікули (2012) онлайн українською


загрузка...