Золотий компас

Золотий компас онлайн

Золотий компас

Назва: Золотий компас / The Golden Compass
Рік: 2007
Жанр: Фентезі, Сімейний, Пригоди
Режисер: Кріс Вейтс
Актори: Ніколь Кідман, Деніел Крейґ, Дакота Блю Річардс
Тривалість: 01:53:00

Короткий опис: У паралельному нашому світі, де розгортаються події екранізації книги Філіпа Пулмана «Північне сяйво» з трилогії «Темні матерії», душі людей перевтілюються у тварин-деймонів. 12-річна Ліра вчиться в коледжі і, будучи сиротою, знаходиться під опікою дядька, лорда Азріеля.

Дівчинка потрапляє у небезпечні пригоди після того, як опиняється у владі честолюбної і жорстокої місіс Колтер, яка якимось чином причетна до випадків зникнення дітей. Коли кращого друга дівчинки викрадають, вона вирушає на Північ з Золотим компасом у руках. Артефакт знає дуже багато, але відповість лише тому, хто зможе його прочитати. Запрошуємо дивитися Золотий компас онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет фентезі-фільму розповідає дивовижну історію пригод дванадцятирічної британської дівчинки Ліри, яка потрапляє у фантастичний світ, де відьми правлять Північними небесами, білі ведмеді є найбільш відважними воїнами, а душа тваринного живе поруч з душею людини, не залишаючи її до самої смерті. У казковому світі поширена магія, а всім править загадковий Магістеріум, який прагне контролювати все людство.

Перешкодити підступним планам Магістеріуму може лише древній артефакт – Золотий Компас, який дозволяє зазирнути в майбутнє. Він потрапляє в руки Ліри від магістра Йордан-коледжу Лорда Азріель, який вважає дівчинку гідним хранителем артефакту. Тепер життя Ліри перетворюється в одну суцільну пригоду, з небезпечними зустрічами, хитрими прийомами ворогів, благородними циганськими піратами, доброю відьмою Серафін Пеккала, а також головна героїня знаходить захисника у вигляді величезного білого ведмедя. Фільм Золотий компас онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Золотий компас (2007) онлайн українською


загрузка...