У темному-темному лісі

У темному-темному лісі постер

У темному-темному лісі

Назва: У темному-темному лісі / Into the Woods
Рік: 2014
Жанр: Мюзикл, Фентезі
Режисер: Роб Маршал
Актори: Джонні Депп, Кріс Пайн, Емілі Блант, Меріл Стріп та ін.
Тривалість: 02:05:00

Короткий опис: Кінострічка створена на основі бродвейського мюзиклу Стівена Сондхайма. Фентезійна історія, герої якої відправляються на пошуки пригод в спробі зняти закляття чаклунки. Пекар і його дружина, на яких відьма наклала прокляття, через що герої фільму не можуть мати дітей, вирушають у ліс, маючи намір зняти його.

Чаклунка сказала, що позбавить їх від закляття лише в тому випадку, якщо вони відшукають необхідні інгредієнти для її зілля, здатного повернути їй молодість. У лісі героїв перетнуться з багатьма відомими героями казок – Попелюшкою, Джеком, у якого було бобове насіння, Червоним Капелюшком, Рапунцель та деякими іншими. Запрошуємо дивитися У темному-темному лісі онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Мікс казок показує долі різних персонажів: Пекаря з жінкою, які днями горюють через те, що Відьма наклала закляття, яке не дозволяє сім’ї тепер мати дітей; Джека, сина селян, який чекає, коли ж Біляночка зможе молоком порадувати; Мати багатою бути бажає, а Шапочка Червона потребує пишного короваю для Бабусі коханої. 

І тоді Відьма, яка проклинали багатьох, Пекаря особливо, захотіла молодість і енергійність повернути, втрачені не часом, а випадком нещасливим. За сприяння в плані підступному вона погодилася Пекареві повернути втрачене, за що треба принести їй: червоніший червоного плащ, білішу за біле корову, жовте-прежовте волосся і черевички золоті. Фільм У темному-темному лісі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм У темному-темному лісі (2014) онлайн українською


загрузка...