Попелюшка

Попелюшка постер

Попелюшка

Назва: Попелюшка / Cinderella
Рік: 2015
Жанр: Фентезі, Мелодрама
Режисер: Кеннет Брана
Актори: Лілі Джеймс, Кейт Бланшетт, Річард Медден та ін.
Тривалість: 01:45:00
Завантажити: .avi (2.18 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Молода дівчина на ім’я Елла змушена стикатися з рядом труднощів і прикрощів вже в юному віці. Мало того, що померла мати, так батько ще й знайшов собі нову дружину. Бажаючи щастя батькові, дівчина приймає нову сім’ю. Мачуха і її дві дочки для неї тепер як рідні.

Однак незабаром на дівчину обрушилося ще одне нещастя – загинув її тато. Головна героїня залишається зі своєю новою сім’єю один на один. Мачуха і доньки налаштовані вкрай недружелюбно і готові піти на будь-які кроки для того, щоб вижити дівчину. Заздрісні і жадібні, вони перетворюють Еллу в служницю. Чи зуміє Елла стати щасливою? Запрошуємо дивитися Попелюшка онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Старий розкішний палац, у якому щасливо живуть юна Елла і її батько. Рано втративши матір, дівчина розуміє, що батько потребує жіночої ласки, тому нічого не має проти, коли той вирішує одружитися вдруге. Тепер у будинку Елли чутно більше жіночих голосів. Її мачуха Леді Тремейн прийшла в їхню сім’ю разом зі своїми дочками Дрізеллою та Анастасією. Ніхто й подумати не міг, що ці жінки, сповнені підступності, незабаром візьмуть кермо влади в свої руки.

Колись мила Елла перетворилася з улюбленої дочки в звичайну служницю, яку родички звуть Попелюшка, через її вічні плями попелю по всій робочій сукні. Але незважаючи на всі перипетії, Елла широко посміхається і цінує кожну мить. Одного разу, прогулюючись лісом, вона зустріла хлопця. Дівчина і не підозрює, що на її життєвому шляху зустрівся сам принц. Фільм Попелюшка онлайн українською дивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Попелюшка (2015) онлайн українською

Скачати фільм Попелюшка українською торрент: .avi (2.18 GB, torrent, Ukr)


загрузка...