Пірати Карибського моря: Мерці казок не розказують

Пірати Карибського моря 5 онлайн українською

Пірати Карибського моря: Мерці казок не розказують

Назва: Пірати Карибського моря: Мерці казок не розказують / Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
Рік: 2017
Жанр: Фентезі, Бойовик, Пригоди
Режисер: Хоакім Роннінґ, Еспен Сандберґ
Актори: Джонні Депп, Хав’єр Бардем, Орландо Блум, Джеффрі Раш
Прем’єра (в Україні): 25.05.2017
Тривалість:

Короткий опис: П’ята частина фентезійної епопеї під назвою «Пірати Карибського моря 5: Мерці не розповідають казки» – історія про нові пригоди безтурботного капітана Джека Спароу. Над чарівним авантюристом нависла цілком реальна загроза загибелі.

А несе її його давній ворог, жорстокий капітан Салазар. У компанії примарних піратів, утікши з Диявольського трикутника, він має намір погубити не тільки лихого капітана, але і все піратське плем’я. І єдина надія зупинити його – відшукати тризуб Посейдона, легендарний артефакт з легенд, за допомогою якого можна контролювати моря та океани. Запрошуємо дивитися Пірати Карибського моря 5 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
За довгі роки своїх мандрів відважний капітан Джек Спароу побачив практично всі куточки Карибського моря, періодично потрапляючи в курйозні ситуації і знаходячи нових заклятих ворогів. Увесь цей час на стороні Джека, крім відданою команди, завжди була фортуна, яка і допомагала капітану залишатися живим.

Проте у новій п’ятій частині удача, здається, покинула завзятого пірата, оскільки його ворогом тепер є капітан Салазар, який має з Джеком давні рахунки, адже з його вини весь піратський корабель виявився замкнений у Диявольському трикутнику. Вибравшись з-під цих тортур, команда Салазара вирішує помститися не тільки Джекові, але і всім піратам взагалі, вважаючи їх зрадниками і негідниками.

Усвідомивши серйозність загроз свого старого «приятеля», Джек Спароу вирушає на пошуки стародавнього артефакту – тризуба Посейдона, який за легендою здатний підпорядкувати собі всі відомі моря. Але чи зможе він дістатися до місця призначення раніше Салазара, який планує незабаром відправити команду капітана на корм рибам? Намагаючись не допустити цього, Джек знову об’єднується з Барбоссою, розуміючи, що самостійно він не зможе протистояти новій загрозі. Фільм Пірати Карибського моря 5 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Пірати Карибського моря 5: Мерці казок не розказують онлайн українською


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (2: 4.50)
Loading...