Останній володар стихій

Фільм Останній володар стихій (2010) онлайн дивитися

Останній володар стихій

Назва: Останній володар стихій / The Last Airbender
Рік: 2010
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: М. Найт Шьямалан
Актори: Ноа Рінгер, Дев Патель, Нікола Пельтц
Тривалість: 01:43:00

Короткий опис: Пригодницький фільм «Останній володар стихій» розповідає про неймовірну історію чотирьох народів, між якими вибухнула страшна війна. Людство було приречене. Єдиною надією став хлопчик, єдиний вцілілий зі свого роду, якому визначена велика місія. Він має неймовірну силу, яка прихована в ньому, але от чи готова він до всього цього? Адже на кону цілий світ.

Бойовик у стилі фентезі всі з нетерпінням чекали ще задовго до його виходу. Але після прем’єри кінофільму, стало очевидно, що далеко не всіх виправдав він сподівання. На перший погляд у картині є все для успіху: і оригінальний сюжет, і хороша графіка, і досить непогана гра акторів. Можливо, не вистачило якоїсь родзинки. Запрошуємо дивитися Останній володар стихій онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Історія розповідає про чотири древні наддержави: Повітряних кочівників, Плем’я Води, Царство Землі і Народ Вогню. Великі нації нерозривно об’єднані узами спільної долі, однак жадібний Народ Вогню поклав початок найжорстокішої міжусобної війни. Минула ціла сотня років без найменшого променя надії що-небудь змінити в усталеному світі воєн, жорстокості і боротьби за владу. Лідери Народу Вогню дуже близькі до кривавої перемоги.

Головний герой – хлопчик Аанг – одного разу розуміє, що на нього покладена велика і небезпечна місія – відродити загальний баланс сил і влади, повернути мир, перемогти в нерівній сутичці з найсильнішими ворогами. Юний герой – Аватар з давнього пророцтва, здатний керувати кожною з чотирьох стихій. Разом з Катарою, юної володаркою води, і її братом Соккой Аанг вирушає в незабутню подорож, повну видовищних поєдинків і чудової магії. Фільм Останній володар стихій онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Останній володар стихій (2010) онлайн дивитися

Player #1


Player #2
загрузка...