Мисливці за відьмами

Мисливці за відьмами (2013) онлайн українською дивитися

Мисливці за відьмами

Назва: Мисливці за відьмами / Hansel & Gretel: Witch Hunters
Рік: 2013
Жанр: Фентезі, Бойовик
Режисер: Томмі Віркола
Актори: Джеремі Реннер, Джемма Артертон, Фамке Янссен
Тривалість: 01:28:00

Короткий опис: Деякі казки нам розповідали зовсім неправильно, опускаючи подробиці або не кажучи, що було далі. Про це свідчить фентезійний бойовик, у якому історія Ґензель і Ґретель, придумана братами Грімм, отримує несподіване продовження.

Зумівши врятуватися з лап жахливої відьми, брат з сестрою знайшли сили, про які і подумати не могли. Тепер вони – відважні мисливці на відьом, які вистежують і вбивають цю нечисть по всьому світу. Одного разу, намагаючись вийти на слід чаклунок, які крадуть дітей, головні герої дізнаються, що чарівниці готуються до страшного шабашу, де мають намір принести в жертву всіх викрадених. Намагаючись їм перешкодити, брат та сестра розкривають секрети свого минулого. Запрошуємо дивитися Мисливці за відьмами онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Фентезі-бойовик, знятий за мотивами казки братів Грімм і є її своєрідним продовженням. У центрі сюжету – брат і сестра Ґензель і Ґретель, які багато років тому вибралися з пастки підступної відьми, що заманює діточок своїм унікальним пряниковим будиночком. Дітям вдалося обхитрити відьму і залишитися живими. Страшні дитячі переживання з роками зробили брата і сестру сильнішими, а подорослішавши, вони стали найвідомішими мисливцями за відьмами, якими рухає почуття помсти.

Один раз покуштувавши крові відьми, головні герої не можуть зупинитися. Вони подорожують світом у пошуках відьом, а знайшовши нечисту – безжально вбивають, використовуючи різну зброю і пристосування. Однак, навіть професійні мисливці за головами не застраховані від непередбачених труднощів, які можуть лишити життя. Фільм Мисливці за відьмами онлайн українською дивитися безкоштовно на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Мисливці за відьмами (2013) онлайн дивитися українською


загрузка...