Красуня і чудовисько

Красуня і чудовисько постер

Красуня і чудовисько

Назва: Красуня і чудовисько / La belle et la bête
Рік: 2014
Жанр: Фентезі, Мелодрама
Режисер: Крістоф Ганс
Актори: Леа Сейду, Венсан Кассель, Андре Дюссолье та ін.
Тривалість: 01:53:00

Короткий опис: Набравшись хоробрості, чарівна купецька дочка Белль відправляється в палац Чудовиська у пошуках свого зниклого батька і знаходить його там, живого і здорового. Освоївшись у новому місці проживання, дівчина придивляється до страшного Чудовиська, яким лякають людей, і бачить у ньому добру нещасну істоту, яку даремно обмовляли. Вони стають добрими друзями, проте чаклунство злої відьми, яка зробила Чудовиськом хорошу людину, розсіється лише тоді, коли його полюбить прекрасна дівчина. Запрошуємо дивитися Красуня і чудовисько онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Ця прекрасна романтична історія заворожує і будить в людях добрі почуття. Не дарма кажуть, що зовнішній вигляд оманливий. Адже за непривабливою зовнішністю може ховатися чудова людина, здатна викликати любов оточуючих і змусити поважати і цінувати його. Саме така історія трапилася з головною героїнею на ім’я Белль (що в перекладі з французької означає Красуня).

Белль – дуже красива, розумна, добра і вихована дівчина. Одного разу зникає її улюблений батько, і героїня вирушає на його пошуки. Белль знаходить свого батька в загадковому замку, господарем якого є Чудовисько, яке наводить жах на всю округу. Щоб батько повернувся додому, дівчина змушена залишитися в дивному замку. Їй нестерпно страшно і гидко. Але з часом вона починає розуміти, що Чудовисько не таке жахливе, як його описують, що за моторошною зовнішністю сховані добре серце і чиста душа. Виявляється, що цей монстр насправді прекрасний принц, зачароване злою відьмою. Щоб повернути йому колишній вигляд, дівчина повинна полюбити його в образі Чудовиська. Фільм Красуня і чудовисько онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Красуня і чудовисько (2014) онлайн дивитися


загрузка...