Голос монстра

Фільм Голос монстра онлайн дивитися

Голос монстра

Назва: Голос монстра / A Monster Calls
Рік: 2016
Жанр: Фентезі, Драма
Режисер: Патрік Несс
Актори: Фелісіті Джонс, Тобі Кеббелл, Ліам Нісон, Сіґурні Вівер
Тривалість: 01:48:00

Короткий опис: Зворушлива історія хлопчика, який намагається впоратися зі своїми страхами і бідами за допомогою монстра. Екранізація однойменного роману Патріка Несса, в основі якого лежить оригінальна ідея Шівон Дауд.

У житті Коннора дуже багато проблем. У школі його переслідують хулігани, а вдома він щодня бачить, як хвороба крапля за краплею забирає життя його матері. Хлопчик засмучений, а ще більше – озлоблений на все навколо, відчуває себе винним у тому, що відбувається. У найтяжчий момент монстр з його дитячих малюнків, старе дерево негній, приходить до нього на допомогу. Запрошуємо дивитися Голос монстра онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
У тринадцятирічного хлопчика великі проблеми в житті. Їхню сім’ю покидає батько, бабуся не стежить за онуком, вона більше дивиться за своєю зовнішністю, матері лікарі поставили серйозний смертельний діагноз. Ця звістка дуже травмувала хлопчика, він намагався якось прийняти це, але самотужки він не поборе настільки сильний біль. Йому дуже потрібен той, хто допоможе йому в цьому. У школі теж проблеми – над ним знущаються старшокласники, а іншим немає діла до нього. Ніхто з ним не розмовляє, його ніхто не помічає.

Через проблеми, яку неможливо уникнути, хлопчикові всюди ввижаються монстри, усі його дитячі страхи. Навіть дерево, яке росте у хлопчика за вікном, постійно перетворюється на монстра. Іноді йому навіть здається, що дерево йому щось говорить. Згодом хлопчик починає забувати про проблеми, а допомагає йому в цьому воно – незвичайне дерево-монстр. Фільм Голос монстра онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Голос монстра (2016) онлайн українською дивитись


загрузка...