Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда

Фільм Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда (2018) онлайн дивитися українською

Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда

Назва: Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда / Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
Рік: 2018
Жанр: Фентезі, Пригоди, Сімейний
Режисер: Девід Йетс
Актори: Джонні Депп, Едді Редмейн, Джуд Лоу, Зої Кравіц
Дата виходу (в Україні): 15.11.2018
Тривалість: 00:02:00

Опис: Пригодницький фільм «Фантастичні звірі: Злочини Гріндельвальда» – друга частина нової фентезійної франшизи про життя чарівників за сценарієм Дж.К. Роулінґ. Продовження дивовижних пригод Ньюта Скамандера, випускника Гоґвортса і талановитого магічного зоолога.

Дія стрічки переносить нас у 1927 рік і показує те, що відбулися приблизно за 70 років до народження Гаррі Поттера. У Нью-Йорку здійсниться те, що через десятки років істотно вплине на долю магічного світу. Однак події розвиваються не тільки в Нью-Йорку, але і в Лондоні, і в Парижі.

Утікши з-під варти, Ґеллерт збирає армію союзників із магічного світу. І лише колишньому другові підступного лиходія, Альбусу Дамблдору, під силу зірвати його плани. Але Альбусу потрібна підтримка Ньюта, без неї йому не впоратися. Погодившись допомогти і привівши з собою команду, що складається з Тіни, Квіні і Джейкоба, магозоолог навіть уявити не може, у що він вплутується. Світ чарівників розділиться ще більше, небезпека зросте до межі, а всі учасники місії Ньюта пройдуть перевірку на вірність. Фільм Фантастичні звірі: Злочини Гріндельвальда онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фантастичні звірі: Злочини Гріндельвальда (2018) онлайн українською


загрузка...