Фантастичні звірі і де їх шукати

Фантастичні звірі і де їх шукати онлайн українською

Фантастичні звірі і де їх шукати

Назва: Фантастичні звірі і де їх шукати / Fantastic Beasts and Where to Find Them
Рік: 2016
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Девід Йетс
Актори: Едді Редмейн, Езра Міллер, Колін Фаррелл
Тривалість: 02:13:00

Короткий опис: Усі ми чули про великого і досить відомого хлопчика на ім’я Гаррі Поттер. Виявляється, що за 70 років до того, як Гаррі у Гоґвардсі взяв до рук книгу під назвою «Фантастичні звірі і де їх шукати», її автор переживав ні чим не гірші пригоди за Гаррі та його друзів.

Нікому не відомий, звичайний учень замку Гоґвардс на ім’я Ньют Скамандер дуже любив біологію та все, що з нею пов’язано. Він просто обожнював тварин і дуже багато часу проводив з ними в лісі. Одного разу він виявив магічні властивості у одного із звірів. Хлопчик почав їх досліджувати, поступово він виявив, що і інші звірі вміють користуватися магією. Так Ньют здійснив грандіозне відкриття. Запрошуємо дивитися Фантастичні звірі і де їх шукати онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
За 70 років до того, як герой книг Джоан Роулінґ юний Гаррі Поттер прибув до Гоґвардсу вивчати таємниці магії та чаклунства, де одним з його підручників стала книга «Fantastic Beasts and Where to Find Them», її автор, письменник і маг-зоолог Ньют Скамандер, прибув у справах у Нью Йорк. При собі у вченого був портфель, через який і сталася уся ця історія.

Унаслідок помилки небезпечні чарівні істоти, які знаходилися у портфелі, втекли. Ця подія справила руйнівний вплив на і без того напружені відносини магів і чарівників. Ситуація близька до критичної ще й через те, що цей випадок дуже потурбував організацію борців з магами «Новий Салем», відому своїми радикальними методами. Фільм Фантастичні звірі і де їх шукати онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фантастичні звірі і де їх шукати (2016) онлайн українською


загрузка...