Ерагон

Фільм Ерагон онлайн українською дивитися

Ерагон

Назва: Ераґон / Eragon
Рік: 2006
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Стефен Фенґмейер
Актори: Едвард Спелірс, Джеремі Айронс
Тривалість: 01:43:00

Короткий опис: Фільм «Ерагон» – адаптація однойменного роману від письменника Крістофера Паоліні, який став першим у тетралогії «Спадщина».

Дія стрічки відбувається в Алаґезії, чарівній країні, влада в якій захопив король Гальбаторікс. Колись в Алагезії жили дракони, якими управляли Вершники – безстрашні, сильні і мужні воїни, які стояли на варті порядку, захищали королівство від злих сил. Гальбаторікс був одним з них, але перейшов на темну сторону, прагнучи захопити владу в країні. З тих пір всі Вершники були вбиті, а решта живих драконів сховалися високо в горах.

Головний герой картини, 17-річний Ераґон, знаходить у лісі загадкове яйце, з якого вилуплюється дракониха. Він дає їй ім’я Сапфіра і дізнається, що вона є останнім драконом, що залишився живим. Запрошуємо дивитися фільм Ерагон онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Пригодницький фільм – кіноадаптація фентезійного роману Крістофера Паоліні, що розповідає про магічний світ Алаґейзії і її мешканців.

Казкова країна Алаґейзія, населена розумними драконами і великодушними Вершниками, благоденствувала і процвітала, поки жорстокий король Гальбаторікс не забажав безсмертя і безмежної влади, перебивши перших і викорінивши других. Красені дракони безслідно зникли, але одного разу сімнадцятирічний хлопчина Ераґон, який живе з дядьком на фермі, знайшов блискучий синій камінь, який здався юнакові дорогоцінним.

Знахідка виявилася яйцем винищених драконів, з якого з’явилася крилата Сапфір, вихована Ераґоном по повчанням мудрого бродяги Брома. Заодно наставник розповів герою, що той – далекий нащадок і продовжувач справи благородних вершників, які вміли телепатично керувати своїми вогнедишними друзями. Тепер головному героєві належить битися з посланцями злого Гарбаторікса, який дізнався про нового дракона. Фільм Ерагон онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Ерагон (2006) онлайн українською


загрузка...