Дім дивних дітей міс Сапсан

Дім дивних дітей міс Сапсан онлайн українською

Дім дивних дітей міс Сапсан

Назва: Дім дивних дітей міс Сапсан / Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children
Рік: 2016
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Тім Бартон
Актори: Єва Ґрін, Семюел Л. Джексон та ін.
Тривалість: 02:07:00

Короткий опис: Захопливе фентезі за однойменною книгою, автором якого є американський прозаїк Ренс Ріґз. Головний герой цієї дивовижної історії вирушає назустріч незвичайним пригодам.

Віднайшовши ключ до розгадки однієї заплутаної таємниці, 16-річний Джейкоб прибуває на острів, де знаходить дивне місце – притулок для абсолютно ні на кого не схожих дітей. Однак, прихований від решти світу, цей острів притягує злих «порожняків», які живляться силою мешканців острову. І тепер від Джейкоба залежить, чи зуміє він їх врятувати. Запрошуємо дивитися Дім дивних дітей міс Сапсан онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Дідусь часто розповідав Джейкобу, своєму маленькому і улюбленому онукові, різні чарівні історії. Вони любили влаштовуватися зручно в кімнаті Джейкоба, де їм ніхто не заважав занурюватися у свій світ.

Джейкоб захоплювався загадковими розповідями про дивний будинок, у якому жили не менш дивні діти. Тут, наприклад, жила маленька дівчинка, яка могла не торкатися ногами підлоги, або та, яка тримала голими руками палаючі предмети. А найбільше Джейкоб любив історії про дивного хлопчика, який в будь-який момент міг стати невидимим. У глибині душі Джейкоб мріяв теж мати такі можливості, як і діти з дідових розповідей. Але одного разу дідусь розповів, що і він колись жив у цьому будинку на острові, коли ще був дитиною. А потім його стали переслідувати злі і страшні чудовиська, які хотіли захопити його і знищити.

Дідусь зізнався, що вони і до цього дня переслідують його. Проте Джейкоб подумав, що це чергова дідусева вигадка для того, щоб налякати онука. Незабаром виявилося, що чудовиська впіймали діда і вбили його. Джейкоб усвідомив, що весь цей час дідусь розповідав йому реальні історії зі свого дитинства. І тепер Джейкоб, щоб розібратися з історією свого діда, збирається відвідати цей самий дивний будинок. Фільм Дім дивних дітей міс Сапсан онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дім дивних дітей міс Сапсан (2016) онлайн дивитись


загрузка...