Чарлі та шоколадна фабрика

Чарлі та шоколадна фабрика онлайн

Чарлі та шоколадна фабрика

Назва: Чарлі та шоколадна фабрика / Charlie and the Chocolate Factory
Рік: 2005
Жанр: Фентезі, Сімейний, Пригоди
Режисер: Тім Бaртон
Актори: Джонні Депп, Фредді Хаймор, Хелена Бонем Картер та ін.
Тривалість: 01:55:00

Короткий опис: Художній фільм в стилі сімейного фентезі був створений Тімом Бартоном у 2005 році. Головна роль у стрічці дісталася Джонні Деппу, який своїм оригінальним шармом створив повну ілюзію реальності свого персонажа.

Сюжет фільму розповідає про відому шоколадну фабрику Віллі Вонка, яка славилася своїми вишуканими шоколадними виробами. Головний герой – хлопчик на ім’я Чарлі – виграє золотий квиток на захопливу екскурсію найбільш незвичною фабрикою у світі, створеною найбільш незвичайною людиною на землі. Він побачить те, що закрито від очей усього світу, те завдяки чому мільйони людей так обожнюють ці шоколадні штучки. Запрошуємо дивитися Чарлі і шоколадна фабрика онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Кінострічку відносять до серії різдвяних казок, яка розкриває духовні цінності. Ця друга спроба екранізації однойменної книги Рональда Даля.

Історія про пригоди хлопчика Чарлі, який живе в маленькій халупі зі своїми батьками, бабусями і дідусями. За підрахунками хлопчика, на чотирьох бабусь і дідусів доводиться 381 рік. Несподівано його батька звільняють з роботи, і сім’я опиняється в критичному положенні. У цей час на фабриці Віллі Вонкі запустили акцію, згідно з якою діти, які знайшли золотий квиток в шоколадних плитках, отримають право відвідати шоколадну фабрику. Про неї ходять легенди.

Це викликає величезний ажіотаж. Сподіваючись, що синові пощастить, батьки купують Чарлі шоколадну плитку на день народження. Фільм Чарлі і шоколадна фабрика онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Чарлі і шоколадна фабрика (2005) онлайн українською


загрузка...