Чаклунка

Чаклунка постер

Чаклунка

Назва: Чаклунка / Maleficent
Рік: 2014
Жанр: Фентезі, Мелодрама
Режисер: Роберт Стромберґ
Актори: Анджеліна Джолі, Ель Фаннінґ, Джуно Темпл та ін.
Тривалість: 01:38:00

Короткий опис: Сучасний варіант однієї дуже відомої казки, що розповідає історію про те, як і чому з’явилася Зла чаклунка, якій судилося так жорстоко вчинити з принцесою з відомої класичної казки «Спляча красуня». Режисерський дебют Роберта Стромберга, який працював художником-постановником на картинах «Аватар» і «Аліса в Країні Чудес». Запрошуємо дивитися фільм Чаклунка онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Жила-була добра і молода Малефісент. І життя її була казковим. Лісове королівство, яскраві промінчики сонця, комашки. Але ось одного разу на нього напали і зруйнували. Тепер Малефісент повинна дати відсіч загарбникам і повернути своїм землям колишньої спокій і умиротворення. Але їй це не вдається, оскільки її жорстоко зраджують.

Поступово, помалу, вона перетворюється на чаклунку, а її серце стає каменем. Жага помсти зводить її з королем, який напав на її землі. І вона не знаходить нічого кращого тієї вендети, як помститися за все скоєне накладенням закляття на його дочку, яку звуть Аврора. Роки йдуть і дочка так само виростає. А Малефісент все не здається і їй стає ясно, що саме Аврора може врятувати колишню славу свого королівства. Фільм Чаклунка онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Чаклунка (2014) онлайн українською


загрузка...