Зоряний шлях

Зоряний шлях онлайн українською дивитися постер

Зоряний шлях

Назва: Зоряний шлях / Star Trek
Рік: 2009
Жанр: Бойовик, Фантастика, Пригоди
Режисер: Джей Джей Абрамс
Актори: Кріс Пайн, Закарі Квінто, Зоі Салдана та ін.
Тривалість: 02:07:00

Короткий опис: Фільм «Зоряний шлях» – повнометражна науково-фантастична кінострічка, знята режисером Джей Джей Абрамсом. Фільм є продовженням історії кіносвіту «Стартрек». У цій частині на команду військового корабля «Ентерпрайз» чекає битва з Нероном з планети Ромул, який прийшов із майбутнього, щоб відомстити Федерації. Запрошуємо дивитися Зоряний шлях онлайн на сайті КіноНаХаті.

Дивитися також: Стартрек 3: За межами всесвіту тут онлайн українською

Повний опис
Дія фільму, якщо орієнтуватися на літочислення Землі, відбувається в середині двадцять четвертого століття. Картина розповідає про космічний корабель «Ентерпрайз» і його зіркову команді.

Загибель капітана корабля призводить до того, що командування переходить у руки молодого і підприємливого Кірка, для якого така ситуація стала абсолютно несподіваною. Капітан Кірк гине в бою, його вагітна дружина відлітає. Так з’явився на світ Джеймс Т. Кірк, який росте хуліганом і неробою.

Капітан Крістофер Пайк покладає на Кірка-молодшого величезні надії, пропонуючи йому вчитися в зоряній академії. Пайк вважає, що Джеймс повинен бути гідний свого батька, який, будучи капітаном корабля всього 10 з гаком хвилин, врятував сотні життів. Щоб знищити Нерона, Джеймс зобов’язаний об’єднатися зі своїм конкурентом Споком. Як вони будуть уживатися разом в цій захопливій і небезпечній подорожі? Фільм Зоряний шлях онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Фільм Зоряний шлях (2009) онлайн українською


загрузка...