Зоряні війни: Епізод 2 – Атака клонів

Зоряні війни: Епізод 2 онлайн українською дивитися

Зоряні війни: Епізод 2 – Атака клонів

Назва: Зоряні війни: Епізод II – Атака клонів / Star Wars: Episode II – Attack of the Clones
Рік: 2002
Жанр: Фантастика, Бойовик, Пригоди
Режисер: Джордж Лукас
Актори: Юен МакҐреґор, Наталі Портман, Хейді Крістенсен та ін.
Тривалість: 02:23:00

Короткий опис: Другий епізод саги про міжгалактичні війни. Кінокартина нагороджена премією «MTV Movie Awards» та премією «Оскар» в номінації «кращі візуальні ефекти». Фільм зібрав більше $ 650 000 000 в усьому світі.

Рух сепаратистів стає новою загрозою для галактики. Повстанський рух на чолі з джедаями – остання надія людства. Темний імператор збирає велику армію зла проти всієї галактики. Тоді 19-річний Енакін Скайвокер і його друзі намагаються запобігти міжгалактичній війні і вирушають в саме пекло подій. Запрошуємо дивитися Зоряні війни: Епізод 2 онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Керівництво Республіки знаходиться в кризі. Відступникові графу Дуку протистоїть королева Набу Падме Амідала. На неї було скоєно замах, тому для захисту Падме канцлер Палпатин приставляє до неї джедаїв Обі-Ван Кенобі і Енакіна Скайвокера. Після чергового замаху на королеву джедаї розділяються: Енакін вирушає з Падме на її рідну планету Набу, а Обі-Ван залишається розслідувати замах.

Енакін, давно закоханий в королеву, з радістю береться за своє завдання, а Обі-Ван вирушає на планету Каміно, де живе Сайфа Діас – джедай, який багато років керує створенням клонів. У Обі-Вана з’являється підозра, що злочинцем може бути Джанґо Фетт, який є прототипом клонів для армії Республіки. Кому знадобилося усувати Падме, і чому в цьому замішана армія клонів? Можливо, Падме права і формування армії призведе до жахливих наслідків, згубних для галактики? Фільм Зоряні війни Епізод 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Зоряні війни: Епізод 2 – Атака клонів (2002) онлайн українською


загрузка...