Життя

Фільм Життя онлайн українською дивитися

Життя

Назва: Життя / Life
Рік: 2017
Жанр: Фантастика, Трилер
Режисер: Даніель Еспіноса
Актори: Ребекка Ферґюсон, Раян Рейнольдс, Джейк Джилленхол
Тривалість: 01:44:00

Короткий опис: На міжнародній космічній станції група вчених веде пошуки. Дослідники стоять за один крок від важливого для всього людства відкриття – виявлення доказів позаземного життя.

Марсохід доставив зразок, отриманий з Червоної планети, – одноклітинна істота біологічного походження. Команда з шести чоловік береться вивчати його в трепетному хвилюванні – ймовірно, він підтвердить припущення про те, що у Всесвіті ми не самотні.

Але події стають непередбачувані, коли виявляється, що знайдена форма життя більш розвинена, ніж хто-небудь міг очікувати на це. Запрошуємо дивитися фільм Життя онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Шістьом астронавтам з міжнародного екіпажу космічної станції випала честь стати першими, хто підтвердить існування інопланетного життя. Нещодавно на Марсі виявили невелику кількість дивної субстанції, яка поводиться як розумна істота. Дослідити знахідку доручили фахівцям на МКС. Спочатку ситуація розвивалася у штатному режимі: біолог-британець перебував у лабораторному боксі один, вивчаючи маленький рожевий зразок віконце барокамери.

Решта астронавтів стежили за історичним моментом через скляну перегородку лабораторії. Переконавшись, що чужорідна субстанція дійсно проявляє зачатки розуму, він раптом вирішив познайомитися з нею ближче. Однак необережне спілкування з одноклітинним організмом перетворюється у біологічний кошмар – вчений убитий миттєво, серед членів екіпажу сіється паніка. На станції відбувається низка дрібних і великих аварій. Кожен з астронавтів уже не розуміє, кому з екіпажу можна довіряти. І вже тим більше ніхто з них не знає – чи зможе він повернутися додому, на Землю. Фільм Життя онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Життя (2017) онлайн дивитись українською


загрузка...