Земля після нашої ери

Земля після нашої ери онлайн українською дивитися

Земля після нашої ери

Назва: Земля після нашої ери / After Earth
Рік: 2013
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: М. Найт Ш’ямалан
Актори: Вілл Сміт, Джейден Сміт
Тривалість: 01:40:00

Короткий опис: Тисячу років після апокаліпсису, який змусив людей покинути Землю і перебратися на планету Нова Прайм, батько і син-підліток у результаті аварії космічного корабля падають прямо знову первісну Землю.

Оскільки знаменитий військовий Сайфер Рейдж серйозно поранений, його 13-річний син наодинці вирушає незнайомою, сповненою великих небезпек планетою до уламків корабля з рятувальним маяком у ньому, щоб викликати допомогу. Усе своє життя хлопчик хотів бути схожим на батька – хороброго і мужнього солдата. Сьогодні юний герой отримав такий шанс. Запрошуємо дивитися Земля після нашої ери онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Минуло вже багато століть з того моменту, коли після жахливої ​​катастрофи, люди покинули рідну планету. За цей час Земля стала абсолютно ворожою для проживання людей. Однак новий світ, який освоїли земляни, теж не рай. Окремі його регіони населені страшними хижаками, урсами. Для полювання на них були організовані спеціальні загони. Кращим мисливцем вважається Сайфер Рейдж. На тлі інших він вирізняється тим, що не знає страху, а оскільки урси орієнтуються на феромони, що виділяються людьми, він стає для них невидимим.

Однак втративши страх, Сайфер приглушив й інші свої почуття, через що у нього дуже складні відносини з 13-річним сином. Одного разу, коли вони разом перевозили спійманого урсу на космічному кораблі, сталася аварія, у результаті якої і батько з сином потрапляють на незнайому планету. Розібравшись, вони розуміють, що опинилися на Землі. При цьому корабель розбитий, а єдиний передавач, за допомогою якого, можливо, вдалося б викликати допомогу, впав за десятки миль від місця, де вони знаходяться. При цьому Рейдж травмував кінцівки і не в змозі сам пересуватися. А, значить, дістатися до передавача мусить його син Китай. Фільм Земля після нашої ери онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Земля після нашої ери (2013) онлайн дивитись


загрузка...