Земля майбутнього: Світ за межами

Земля майбутнього онлайн українською дивитися постер

Земля майбутнього

Назва: Земля майбутнього: Світ за межами / Tomorrowland
Рік: 2015
Жанр: Пригоди, Сімейний, Фантастика
Режисер: Бред Бьорд
Актори: Брітт Робертсон, Джордж Клуні, Джуді Грір, Г’ю Лорі та ін.
Тривалість: 02:10:00

Короткий опис: Сюжет розповідає глядачеві таку історію: Юна Кейсі, що відрізняється нездоровою спрагою до пригод, володіє неймовірною тягою до вивчення чогось нового, незрозумілого з наукової точки зору. Коли ж вона натрапляє на дивний предмет, який є таким собі порталом в паралельний світ, дівчина поспішає звернутися до Френка – генія наукової думки і винахідника.

Виявляється, вони обидва впевнені в тому, що десь за межею реальності існує місце, у якому немає нічого неможливого. Після довгих умовлянь Кейсі і Френк відправляються в повну загадкових подій подорож, під час якої вони зрозуміють, що пов’язані однією долею. Запрошуємо дивитися Земля майбутнього: Світ за межами онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Молода допитлива дівчина на ім’я Кейсі завжди була шукачкою дивних і небезпечних пригод. Вона завжди мріяла про те, щоб стати учасницею неймовірної подорожі. І ось одного разу вона знаходить таємничий предмет, який здатний відкрити вхід в зовсім іншу реальність. Щоб дізнатися про цей загадковий предмет більше, дівчина вирушає на пошуки геніального винахідника на ім’я Френк.

Дівчина вирішує будь-якими можливими способами вмовити вченого відкрити їй всі приховані таємниці цього предмета і допомогти відшукати те саме місце, яке відрізняється від звичної всім реальності. Це місце за легендами називають «Землею майбутнього». Багато років тому Френк був вигнаний звідти. Тепер у дівчини з’явився козир, завдяки якому вона зможе допомогти Френку повернутися, а сама дослідити цю загадкову реальність. Фільм Земля майбутнього: Світ за межами онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Земля майбутнього: Світ за межами (2015) онлайн українською


загрузка...