Трансформація

Фільм Трансформація (2016) онлайн дивитися українською

Трансформація

Назва: Трансформація / Rupture
Рік: 2016
Жанр: Фантастика, Трилер
Режисер: Стівен Шейнберґ
Актори: Нумі Рапас, Петер Стормаре
Тривалість: 01:41:00

Опис: Головна героїня фільму «Трансформація» на ім’я Рене разом із 12-річний сином живуть у затишному будинку на околиці великого міста. Їхнє життя йде своєю чергою, і ніякі неприємності не затьмарюють розмірений ритм. Але одного разу в будинок жінки приходять невідомі люди, і під час боротьби з ними вона отримує травму і втрачає свідомість.

Прокинувшись у загадковій лабораторії, Рене розуміє, що на неї чекають нелегкі фізичні і моральні випробування. У цьому дивному місці проводять експерименти над людьми, завдаючи їм немислиму біль. Головна мета цих страшних випробувань – вивчення феномена страху і інстинктивної поведінки людини в екстремальних ситуаціях.

Керівники експерименту впевнені, що кожен із мимовільних учасників здатний подолати власний страх і не дозволити йому контролювати свій розум. Але для цього необхідно випробувати на міцність їхні нерви, створивши найстрашніші болісні ситуації, у яких герої опиняться один на один зі своїм жахом. На очах найближчих людей Рене і її нові друзі по нещастю починають боротьбу за виживання. Фільм Трансформація онлайн українською дивитися на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Трансформація (2016) онлайн українською


загрузка...