Той, що біжить лабіринтом 2: Випробування вогнем

Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем постер

Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем

Назва: Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем / Maze Runner: Scorch Trials
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Фантастика, Трилер
Режисер: Вес Болл
Актори: Ділан О’Брайен, Томас Сенгстер, Кая Скодаларіо
Тривалість: 02:12:00

Короткий опис: У першому фільмі Томас загадковим чином опиняється в центрі величезного лабіринту. Разом з іншими підлітками юнак змушений шукати вихід, але буквально на кожному кроці його підстерігають хижі тварюки. Знайшовши надійних друзів і подолавши десятки випробувань, головний герой все ж вибирається з лабіринту. Але, як виявляється, все найгірше чекає хлопців попереду.

Таємна організація лише готувала Томаса, Терезу і Мінхо до справжніх випробувань. У фільмі підліткам доведеться перейти розпечену пустелю і зустрітися з небезпечними жертвами невиліковної хвороби, передбачити поведінку яких неможливо. Що стало з їхньою планетою, звідки продовжують з’являтися чудовиська, як не помилитися у виборі між власним життям і близькими? Тепер Томасу і друзям потрібно знайти відповіді на ці питання. Запрошуємо дивитися Той, що біжить лабіринтом 2: Випробування вогнем онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Незважаючи на те, що Томасу і його друзям вдалося пройти всі труднощі лабіринтом, дозволити розслабитися собі хлопці не можуть. Протистояти глейдерам доведеться новому таємничому суспільству. Ця секретна організація веде свою діяльність, пов’язану з проведенням перегонів на виживання. Хлопці повинні будуть виконати нові, не менш небезпечні для життя завдання. Якщо ж одне з них буде провалено, то за цим піде смерть.

Томас і його друзі знову зіткнутися з безчестям і людською злістю, на них чекає зустріч з людьми, які страждають від невиліковних хвороб. Ці жертви небезпечні, поводяться агресивно, та й передбачити, що у них на думці просто неможливо. Все більше хлопці починають розуміти, що суспільство загралося, а тому їм потрібно зробити практично неможливе – зупинити свого супротивника. Фільм Той, що біжить лабіринтом 2: Випробування вогнем онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Той, що біжить лабіринтом 2 (2015) онлайн дивитись


загрузка...