Світ забуття

Фільм Світ забуття (2013) онлайн дивитися українською

Світ забуття

Назва: Облівіон / Світ забуття / Oblivion
Рік: 2013
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Джозеф Косінскі
Актори: Том Круз, Ольга Куриленко, Морґан Фрімен
Тривалість: 02:05:00

Короткий опис: Фільм «Світ забуття» – фантастичний бойовик з елементами трилеру і мелодрами про з Томом Крузом і Ольгою Куриленко у головній ролі.

Чи можна сумувати по місту, в якому ти ніколи не був? Згадувати час, у якому ти не жив? Любити дівчину, яку ніколи не зустрічав? Люди покинули Землю багато років назад. Джек Харпер – останній, хто спускається на залишену людьми планету кожен день. Його час розрахований по секундах. Він стежить за роботами, які полюють на тих представників позаземної цивілізації, що вижили. Але одного разу Джек потрапляє в пастку того, хто знає про нього занадто багато. Єдиний шанс дістатися до істини – згадати все. Запрошуємо дивитися Світ забуття онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Постапокаліптичне майбутнє. Шістдесят років тому прибульці почали війну з людством, після якої життя на зеленій планеті стало неможливим. Люди перемогли загарбників, однак через космічні битви змушені були переселитися під хмари, залишивши рідну Землю. Джек Харпер, колишній солдат, а тепер командир дронів, бойових літальних апаратів, щодня спускається з небес, наближаючись до поверхні планети, де роботи продовжують вистежувати і знищувати тих, хто вижив із прибульців.

В один з польотів Джек виявляє дивний корабель PlanetSide, що летить до Землі. За інструкцією дрони зобов’язані знищити об’єкт, однак Харпер порушує протокол і рятує корабель, всередині якого знаходиться красива жінка, занурена в анабіоз. Незнайомку звати Джулія, і вона – жінка, яка являлася йому у снах. Фільм Світ забуття онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Світ забуття (2013) онлайн дивитися


загрузка...