Стартрек: За межами всесвіту

Стартрек: За межами всесвіту онлайн українською дивитися

Стартрек: За межами всесвіту

Назва: Стартрек: За межами всесвіту / Star Trek Beyond
Рік: 2016
Жанр: Бойовик, Фантастика, Пригоди
Режисер: Джастін Лін
Актори: Кріс Пайн, Закарі Квінто, Саймон Пеґ, Карл Урбан, Зоі Салдана та ін.
Тривалість: 02:02:00

Короткий опис: Тринадцятий фільм фантастичної франшизи «Зоряний шлях». Багато акторів, які брали участь в попередніх частинах, зіграють знову свої ж ролі, у тому числі, командир і капітан. Сюжет картини за задумом творців повинен трохи відрізнятися від попередніх фільмів, хоча події як і раніше розгортаються на борту космічного корабля, керованого капітаном Джеймсом Кірком і його старшим помічником, офіцером Споком.

Екіпаж атакують злісні прибульці. У результаті нападу знищено повітряне судно, і команда залишається на небезпечній і ворожій планеті – тут вони приймуть серйозний бій з потужним, і, що не менш небезпечно, невідомим раніше ворогом. Запрошуємо дивитися Стартрек: За межами всесвіту онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет перенесе нас до фіналу попередньої частини. З тих часів минуло всього кілька років. Зореліт, що створювався спільними зусиллями декількох федерацій, повністю зруйнований, а екіпаж «Ентерпрайза» опиняється у пастці.

Герої не можуть покинути нежилу планету, на якій доведеться провести ще близько двох років, поки про них не почнуть турбуватися. Але головний страх людей стосується аж ніяк не очікування, адже корабель був зруйнований не в результаті аварії, а після нападу моторошних істот. Нещодавно дослідники дізналися, що планета далеко не така порожня, як їм здавалося спочатку. Поступово історія стане ще цікавіше, адже протистояти героям будуть не монстри, які сліпо слідують інстинктам, а цілком розумні істоти. Фільм Стартрек: За межами всесвіту онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Стартрек: За межами всесвіту (2016) онлайн українською дивитися


загрузка...